Zobacz wszytkie serwisy JOE.pl
blogiblog4u.pl blogiblogasek.pl katalog stronwjo.pl avataryavatary.ork.pl czcionkiczcionki.joe.pl aliasydai.pl, ork.pl, j6.pl tapety tapety.joe.pl obrazkiobrazki na NK
Online: ---
Blog nie aktywny. Dodaj notkę aby usunąć tą informację oraz reklamy w treści bloga
Brad Pit czy Madzia?
Pamiętnik nastoletniej dziwki
Szczegóły z życia dziwki... Moje doznania, fascynacje... Godziny spędzone z klientami...
<<Strona Główna>>

Zajrzało:107120
<<Ksiega Gości >>
(29)
<<Dodaj do Księgi>>


Dodaj do Ulubionych
Nie ważne to kim jestem i gdzie mieszkam. Mówią na mnie Abigail (taki nadano mi pseudonim zawodowy) i jestem dziwką. Nie spotkasz mnie na żadnej ulicy ani w żadnym burdelu. Czy jestem laską na telefon? Może czasem. Ale to ja wybieram klientów nie oni mnie. Spotykamy się u mnie a ja rozkładam nogi jak tylko chcą.

...:::Linki:::...

...:::Archiwum:::...
2009
Grudzień
Listopad
Kwiecień
2008
Grudzień
Listopad


Szablon wykonany przez caty90 dla serwisu blog4u.pl 


Brad Pit czy Madzia?

Dawno nie pisałam... Dlaczego? Trudno powiedzieć po prostu nie miała ochoty... Zapewne się domyślacie że dużo się zmieniło... Starzy kliknięci poszli w odstawkę przez jakiś czas byłam z Magdą... I chyba w ramach powrotu opowiem wam jak do tego doszło.

Była to połowa czerwca, moja matka wyjechała do Hiszpani z Magdą postanowiłyśmy spędzić trochę czasu we dwie. Pewnego razu przyszła do mnie i postanowiłyśmy oglądnąć wszystkie filmy z Bradem Pitem. Tak tez się stało przyszykowałyśmy tonę jedzenia i położyłyśmy się na łóżko najpierw zobaczyłyśmy "Pan i Pani Smith" później "Ciekawy przypadek Benjamina Buttona" "Wywiad z wampirem " "Szczęśliwi razem" i coś tam jeszcze... to nieważne bo nagle nasze ciała zbliżyły się do siebie. Chcąc nie chcąc moja dłoń powędrowała wzdłuż jej tali, oczy były wpatrzone w jej... Powoli zbliżyłam do niej swoje usta i delikatnie ją pocałowałam. Magda nie oponowała przysunęła się do mnie i zaczęła mnie całować jak nikt inny w życiu. Nasze języki wzajemnie się goniły ciała zaczęły łączyć w jedno... oddechy i ruchy były równe, a moje dłonie błądziły po jej rozpalonym ciele. Bardzo powoli i ostrożnie zaczęłyśmy pozbawiać się ubrania... Magda odsłoniła przede mną swoje piersi które delikatnie zalałam falą pocałunków. Czułam jak jej ciało drży mimo to powoli zjechałam językiem do jej spodni które szybko rozpięłam. Spojrzałam jej w oczy i oczekiwałam odpowiedzi, czekałam na znak sygnalizujący zgodę... znak ten szybko nadszedł i już chwilę później zaczęłam wodzić językiem po jej muszelce. W odróżnieniu od facetów wiedziałam czego ona ode mnie oczekuje więc bardzo powoli ale zdecydowanie wodziłam kolczykiem po kwiecie rozkoszy stopniowo się w niego zatapiając...
Tak minęła nam tamta noc nasze splecione, nagi ciała połączyły się w jedno. Żaden facet nie dał mi tyle szczęścia, miłości i rozkoszy przez całe życie co ona przez jedną noc.


Abigail 7/11/2009 15:57:41 [Powrót] Komentuja ja a
ja
jestem angelina jolie hahaha
xxx 18/02/2011 08:29:32
| brak www IP: 94.231.0.7

Szczerze mówiąc to wszystko co tu przeczytałem jest takie "przebarwione" i jak na moje oko zbyt "piękne" aby mogło być prawdziwe. Jeżeli chodzi o sposób w jaki otrzymujesz pieniądze czyli sprzedawanie swojego ciała może i to robisz ale żeby jakoś z tym żyć wymyślasz sobie takie (romantyczne) historyjki które prowadzą do tego że inni/e ci zazdroszczą (nie wiem tylko czego), a tak po zatym pozdrawiam.
Mr.Jinx 12/12/2009 22:25:50
| brak www IP: 83.2.10.71

kążdy wolico kogo chce ja wile mojego narzeczonego, życze szczęscia
emilia 15/11/2009 15:33:59
| brak www IP: 83.8.85.179